GÓRA

Beksiński nieznany w Grodzisku Mazowieckim!

W dniach 1-8 marca 2017 r. zachęcam do zwiedzania wystawy prac Zdzisława Beksińskiego – Beksiński nieznany w Poczekalni PKP w Grodzisku Mazowieckim.

Na wystawie będzie można zobaczyć mało znany dorobek artysty. Zbiór ten obejmuje zwłaszcza prace fotograficzne z lat pięćdziesiątych XX w. Ciekawym elementem wystawy są grafiki komputerowe Zdzisława Beksińskiego.

Wystawę uzupełniają filmy dokumentalne, które pochodzą ze zbiorów rodziny Beksińskich – Dr. Jimmy dokument o Tomaszu Beksińskim, 17 chwil z życia artysty, Inside 22 minutowy dokument z taśm archiwalnych artysty, wywiad ze Zdzisławem Beksińskim.

2 marca 2017 r., o godzinie 18.00 zapraszam do Poczekalni PKP na Dworcu Kolejowym w Grodzisku Mazowieckim na lekcję o Zdzisławie Beksińskim.

Więcej o wystawie Beksiński nieznany na fanpage’u Poczekalni PKP!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz