GÓRA

7. odcinek Czytam to!

Czytam to!Zastanawiacie się nad mikołajkowym drobiazgiem? Książka będzie w sam raz.

Zwłaszcza, że tym razem Robert Kasprzycki w ofercie Wydawnictwa Literackiego znalazł nie lada skarby – wznowiony po latach kultowy „Kompleks Portnoya” czy opowiadającą o Starym Królestwie trylogię fantasy pióra Gartha Nixa. A do tego coś świeżego, czyli wyczekiwany „Drach” Szczepana Twardocha.

Zapraszam na siódmą odsłonę Czytam to!, a w niej:

– coś dla dziecka, które już po raz enty czyta Harry’ego Pottera i znudzone jest naśladowaniem świata, czyli trylogia „Sabriel”, „Lirael”, „Abhorsen”;

Roth– stara prawda o tym, że „bycie Żydem w Stanach jest czymś zupełnie innym niż bycie Żydem gdzie indziej” autorstwa pisarza-proroka, Philipa Rotha;

– opowieść Szczepana Twardocha o Śląsku, która „trzyma za pysk do ostatniej kartki”.

Chcecie dowiedzieć się, jak w odrębny i nieoczywisty sposób można myśleć o świecie, przekonać, że Woody Allen i serial „Przyjaciele” to tylko powtórka z rozrywki i poznać śląska gwarę? Obejrzyjcie siódme wydanie Czytam to!

Już niebawem kolejna dawka wiedzy o nowościach! Czekamy na Was na kanale Wydawnictwa Literackiego 18 grudnia o godz. 14.00.

Źródło: Wydawnictwo Literackie

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.