GÓRA

36 pytań by cię poznać. 4 minuty by pokochać

Genialnie napisana, z dużą lekkością i wciągającą fabułą powieść o miłości autorstwa hiszpańskiego pisarza Jordi Sierra i Fabra.

Nie wierzyłem w przygody na jedną noc ani też w miłość od pierwszego wejrzenia. Żadne z nas nie piło alkoholu tego wieczoru, więc możemy winić tylko siebie… Bibiana była boginią. Jej ciało otaczała aura czułości, miłości i siły. Kryła jednak sekret, który miał zmienić wszystko… Czy miłość będzie wystarczająco silna, by pokonać wszystkie przeszkody? A może lepiej nie być razem i dzięki temu nie cierpieć?

Źródło: Wydawnictwo Zielona Sowa

Szczegółowe informacje

Autor:Jordi Sierra i Fabra
Tytuł:36 pytań by cię poznać. 4 minuty by pokochać
Tytuł oryginalny:36 Preguntas Para Conocerte y 4 Minutos Para Amarte
Wydawnictwo:Zielona Sowa
Miejsce:Warszawa
Rok wydania:2021
Tłumaczenie:Elżbieta Soszyńska
ISBN:978-83-8154-721-5
Strony:304

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz