GÓRA

18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

18tk

18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

23-26 pażdziernika 2014 roku.

W tym roku Targi przenoszą się do nowej długo wyczekiwanej hali EXPO Kraków – jednego z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w kraju. Zapamiętaj ten adres: Galicyjska 9!

Po raz pierwszy do nazwy Targów Książki w Krakowie dołączył przymiotnik „Międzynarodowe”. Wszystko za sprawą rekordowej liczby wystawców z zagranicy – potwierdzono udział m.in. wydawnictw z: Austrii, Australii, Białorusi, Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Syrii, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Wszystkie informacje dotyczące 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie znajdziecie na ich stronie internetowej!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!