GÓRA

W 12 odcinku Book Morning Library Angelika Kałdus rozmawia z Beatą Gołaszewską, bohaterką książki „Ambasadorowa”!

Kiedy zaprosiłam Beatę Gołaszewską do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, dziewczyny z Book Morning Library! zainteresowały się historią opowiedzianą w Ambasadorowej. Przemoc domowa jest ważnym tematem. Dotyka także młodzież. Dlatego też zaprosiliśmy bohaterkę książki Edyty Włoszek do naszego programu.

Każdy oprawca ma swoją maskę. (…) Każda osoba, która ma takie tendencje, jest postrzegana, przedstawia się jako osoba kulturalna, miła, przyjazna z uśmiechem na twarzy – powiedziała Beata Gołaszewska w rozmowie z Angeliką Kałdus. Przemoc domowa – psychiczna, fizyczna i materialna może stać się doświadczeniem każdego z nas. Jak radzić sobie w toksycznym związku? Jak bronić się przed przemocą domową? Gdzie szukać pomocy? Na te pytania odpowiada Beata Gołaszewska, bohaterka książki Ambasadorowa Edyty Włoszek, w 12 odcinku programu młodzieżowego Book Morning Library!

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz