Swinka TuTu

Czytam to poleca Elidełko Kowadełko!

Wszystko zaczęło się od czerwonego zeszytu, który dał mi tata. – Jeśli codziennie zapiszesz w nim jedną stronę, będziesz mogła przez półtorej godziny grać w którąś z ulubionych gier – zaproponował. – Szantaż – oburzyłam się i rzuciłam zeszyt w kąt.

Po dwóch dniach odcięcia od sieci, 11-latka, Ela Kowadełko, zwana Elidełkiem, przeprosiła się z czerwonym zeszytem. Zobaczcie, co napisała. Może i wy spróbujecie?

Poznajcie jej rodzinkę, koleżanki, Ulę Bubulę, Dorkę Rolkę. Także kolegów, ale o nich na razie cicho-sza, bo w jednym z nich Elidełko się zakocha nieprzytomnie.

Marta Fox, Elidełko Kowadełko, Akapit Press, Łódź 2018. Ilustracje: Joanna Zagner-Kołat. ISBN: 978-83-65401-01-4. 144 strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wpisy

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. jardian
  Maj 30, 2018 - 03:37 AM

  Też, nie zgadniesz jestem rocznik 1982 i właśnie wskrzesiłem bloga Imperium Lektur 2. W wolnej chwili na niego zapraszam. A co do Twego bloga jest uroczy – mój chrześniak rośnie i blog posłuży jako wskaźnik tego, co można mu czytać. Pozdrawiam wiosennie !

  Odpowiedz
  • Magdalena Żerek
   Maj 30, 2018 - 07:39 AM

   Dzięki i życzę powodzenia! Książkę polecam dla wszystkich dzieci, które zbyt wiele czasu spędzają przed komputerem lub ze smartfonem w ręku. 🙂 Zachęcam do zaglądania na Czytam to! 🙂

   Odpowiedz

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Copyrights 2014 - Czytam To | wszelkie prawa zastrzeżone.