Niewidzialna Emmie

Ambasadorowa w Grodzisku Mazowieckim!

Beata Gołaszewska jest silną kobietą pełną pozytywnej energii. Jej atrybutami są kapelusze i piękny uśmiech. Mogliśmy ją poznać podczas spotkania, jakie zorganizowaliśmy z wydawnictwem Dlaczemu w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Jej losy stały się podstawą do napisania książki, Ambasadorowa, opowieści o kobiecie zniewolonej przez toksyczną matkę i stosującego przemoc męża.

Spotkanie odbyło się 29 września. Prowadziła je Agnieszka Domeracka, która uświadomiła odbiorcom, jak ważne jest budowanie wysokiego poczucia własnej wartości.  Tytułowa Ambasadorowa opowiedziała, jak udało jej się znaleźć siłę, by odzyskać wolność, opowiedzieć o swoim losie oraz pomagać kobietom, które są w podobnej sytuacji.

Na spotkaniu rozmawialiśmy o przemocy domowej i o życiu z toksycznymi rodzicami. Dzieliliśmy się własnymi doświadczeniami i poszukiwaliśmy sposobów na rozwiązanie naszych problemów. Beata Gołaszewska i Agnieszka Domeracka zarażały pozytywną energią i uczyły pozytywnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Edyta Włoszek, AmbasadorowaDlaczemu, Warszawa 2017. ISBN: 978-83-947251-2-9. 286 stron.

 

Podobne wpisy

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Copyrights 2014 - Czytam To | wszelkie prawa zastrzeżone.