GÓRA

Casting do Book Morning Library!

Za nami casting do programu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! Zebraliśmy grupę ośmiu osób, które pięknie opowiadały o literaturze, a teraz będą tworzyć własny program literacki.

Młodsi uczestnicy castingu przychodzili z książkami Marcina Szczygielskiego. Starsi czytają już powieści Remigiusza Mroza, fantasy i science fiction. Przybyli też fani klasyki i romantycznych historii młodzieżowych. Można więc liczyć na ciekawe i różnorodne odcinki Book Morning Library!

Tworzymy nowy kanał promocji czytelnictwa. Jeśli chcielibyście usłyszeć w naszym programie o Waszej ulubionej literaturze, piszcie: magda@bookmorninglibrary.pl Odzywajcie się też, jeśli chcielibyście wziąć udział w naszym projekcie. Już wkrótce pierwsze odcinki!

Zaglądajcie na naszą stronę: www.bookmorninglibrary.pl

 

***

Book Morning Library to program skierowany do młodzieży i to młodzież będzie go z nami tworzyć. Zachęcamy też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Organizator:  Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
Partnerzy: Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszenie Europa i My

Patroni medialni: GTV Twoja Okolica, Radio Bogoria, Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria, Grodzisk News, WPR, Alegrodzisk.pl, Zachodniemazowsze.info, Obiektywna Gazeta Internetowa, Obiektyw.info

Dofinansowano ze środków

Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz